![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
stoner38 | |
![]() |
Movie Buff - 263 Films Ranked
Member Since: Jan 6, 2011
Location: Walton, NY, USA
|
|
Bio: Big movie fan! Love horror and action. Addicted to my Roku and netflix instant watch!
| |

| 90 | Grindhouse (2007) - May 16, 2011 |
| 70 | Gremlins 2: The New Batch (1990) - May 16, 2011 |
| 90 | Gremlins (1984) - May 16, 2011 |
| 62 | The Graveyard (2006) - May 16, 2011 |
| 80 | The Gravedancers (2006) - May 16, 2011 |
| 80 | Grave of the Vampire (1974) - May 16, 2011 |
| 1 | Ghosts of Mars (2001) - Jan 26, 2011 |
| 75 | The Gathering (2002) - Jan 25, 2011 |
| 85 | The Gate (1987) - Jan 25, 2011 |
| 85 | Gargoyles (1972) - Jan 25, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |