![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
straficchio | |
![]() |
Flick Fan - 49 Films Ranked
Member Since: Feb 13, 2011
Location: Italy
|

| 10 | A Serious Man (2009) - Feb 14, 2011 |
| 85 | Reservoir Dogs (1992) - Feb 14, 2011 |
| 90 | Pulp Fiction (1994) - Feb 14, 2011 |
| 90 | Snatch (2000) - Feb 14, 2011 |
| 80 | Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Feb 14, 2011 |
| 90 | Blade Runner (1982) - Feb 14, 2011 |
| 90 | The Fifth Element (1997) - Feb 14, 2011 |
| 70 | Thank You for Smoking (2006) - Feb 14, 2011 |
| 80 | Zack and Miri Make a Porno (2008) - Feb 14, 2011 |
| 80 | Up (2009) - Feb 14, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |