stranddh

stranddh
Flick Fan - 82 Film Ratings
Member Since: 20 Jun 2011
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 88% Good Will Hunting (1997) - Rated 11 May 2012
90 88% True Grit (2010) - Rated 11 May 2012
85 71% Independence Day (1996) - Rated 11 May 2012
80 50% Unforgiven (1992) - Rated 11 May 2012
85 71% South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Rated 11 May 2012
90 88% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 11 May 2012
90 88% Forrest Gump (1994) - Rated 11 May 2012
85 71% Shark Tale (2004) - Rated 11 May 2012
80 50% The Dark Knight (2008) - Rated 11 May 2012
70 21% Beowulf (2007) - Rated 11 May 2012