![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
stranglehold | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Oct 12, 2008
Location: Sweden
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | Fight Club (1999) - Oct 12, 2008 |
| 100 | Seven (1995) - Oct 12, 2008 |
| 85 | The Dark Knight (2008) - Oct 12, 2008 |
| 80 | Alien (1979) - Oct 12, 2008 |
| 65 | Event Horizon (1997) - Oct 12, 2008 |
| 75 | Saw IV (2007) - Oct 12, 2008 |
| 80 | Saw (2004) - Oct 12, 2008 |
| 85 | Silent Hill (2006) - Oct 12, 2008 |
| 50 | 2 Fast 2 Furious (2003) - Oct 12, 2008 |
| 85 | The Jackal (1997) - Oct 12, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |