![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
street12 | |
![]() |
Movie Buff - 207 Films Ranked
Member Since: Oct 6, 2010
Location: Singapore, Singapore, Singapore
|

| 80 | X2: X-Men United (2003) - Oct 06, 2010 |
| 80 | Final Fantasy: The Spirits Within (2001) - Oct 06, 2010 |
| 80 | Face/Off (1997) - Oct 06, 2010 |
| 80 | The Incredibles (2004) - Oct 06, 2010 |
| 80 | Closer (2004) - Oct 06, 2010 |
| 75 | Troy (2004) - Oct 06, 2010 |
| 80 | The Last of the Mohicans (1992) - Oct 06, 2010 |
| 75 | Moulin Rouge! (2001) - Oct 06, 2010 |
| 56 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Oct 06, 2010 |
| 80 | Akira (1988) - Oct 06, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |