strelok

strelok
Movie Buff - 257 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2011
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

66% Skyfall (2012) - Rated 23 Dec 2012
51% The Avengers (2012) - Rated 26 May 2012
42% The Grey (2012) - Rated 04 Mar 2012
66% 30 Minutes or Less (2011) - Rated 25 Dec 2011
10 96% District 9 (2009) - Rated 15 Nov 2011
66% Back to the Future Part II (1989) - Rated 15 Nov 2011
51% Drag Me to Hell (2009) - Rated 15 Nov 2011
79% The Crazies (2010) - Rated 15 Nov 2011
4% Eat Pray Love (2010) - Rated 22 Sep 2011
66% Blade (1998) - Rated 22 Sep 2011