![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
streubie | |
![]() |
Movie Buff - 205 Films Ranked
Member Since: Feb 11, 2008
Location: USA
|

| 96 | Braveheart (1995) - Feb 12, 2008 |
| 94 | The Shawshank Redemption (1994) - Feb 12, 2008 |
| 86 | 300 (2007) - Feb 12, 2008 |
| 95 | Glengarry Glen Ross (1992) - Feb 12, 2008 |
| 92 | 13 Conversations About One Thing (2001) - Feb 12, 2008 |
| 98 | The Matrix (1999) - Feb 12, 2008 |
| 86 | American Psycho (2000) - Feb 12, 2008 |
| 95 | Sexy Beast (2000) - Feb 12, 2008 |
| 97 | Saving Private Ryan (1998) - Feb 12, 2008 |
| 97 | Schindler's List (1993) - Feb 12, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |