Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
strict9
Movie Buff - 407 Films Ranked
Member Since: Jan 4, 2007
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
74 The Forgotten (2004) - Sep 05, 2007
87 Zoolander (2001) - Sep 05, 2007
82 My Fair Lady (1964) - Sep 05, 2007
85 Apollo 13 (1995) - Sep 05, 2007
84 The Big Lebowski (1998) - Sep 05, 2007
77 Zodiac (2007) - Sep 05, 2007
87 The Patriot (2000) - Sep 05, 2007
83 Léon: The Professional (1994) - Sep 05, 2007
85 Ratatouille (2007) - Sep 05, 2007
84 Paycheck (2003) - Sep 05, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with strict9. Why not go rank more films, then come back and check it out again?