![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
stripey357 | |
![]() |
Film Freak - 675 Films Ranked
Member Since: Mar 2, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 67 | The Emperor's New Groove (2000) - Mar 02, 2007 |
| 95 | It's a Wonderful Life (1946) - Mar 02, 2007 |
| 85 | La Femme Nikita (1990) - Mar 02, 2007 |
| 25 | Elektra (2005) - Mar 02, 2007 |
| 68 | Three Amigos! (1986) - Mar 02, 2007 |
| 90 | Double Indemnity (1944) - Mar 02, 2007 |
| 77 | Dr. No (1962) - Mar 02, 2007 |
| 63 | Sky High (2005) - Mar 02, 2007 |
| 79 | Back to the Future (1985) - Mar 02, 2007 |
| 25 | Gone in 60 Seconds (2000) - Mar 02, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |