![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
strumpus | |
![]() |
Film Freak - 506 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2006
Location: UK
|

| 75 | Brick (2005) - Jun 28, 2011 |
| 69 | Up in the Air (2009) - Jun 28, 2011 |
| 73 | The City of Lost Children (1995) - Jun 28, 2011 |
| 66 | Man Bites Dog (1992) - Jun 28, 2011 |
| 81 | Let the Right One In (2008) - Jun 28, 2011 |
| 77 | Inception (2010) - Jun 28, 2011 |
| 44 | American Pie (1999) - Jun 28, 2011 |
| 44 | Bridget Jones's Diary (2001) - Jun 28, 2011 |
| 65 | In Bruges (2008) - Jun 28, 2011 |
| 62 | Cars (2006) - Jun 28, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |