Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
stubacca
Flick Fan - 89 Films Ranked
Member Since: Mar 25, 2011
Location: Australia
Recent Rankings
98 Before Sunset (2004) - Apr 02, 2011
85 The Blind Side (2009) - Apr 02, 2011
75 Fantastic Mr. Fox (2009) - Apr 02, 2011
75 American Psycho (2000) - Apr 02, 2011
95 Baraka (1992) - Mar 30, 2011
20 In Bruges (2008) - Mar 30, 2011
30 Hook (1991) - Mar 30, 2011
95 The Truman Show (1998) - Mar 30, 2011
95 Kick-Ass (2010) - Mar 30, 2011
80 12 Monkeys (1995) - Mar 30, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with stubacca. Why not go rank more films, then come back and check it out again?