stubbs7

stubbs7
Cinema Addict - 1237 Film Ratings
Member Since: 12 Jan 2012
Location: Chicago, IL, USA
Age: 49
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 96% Oppenheimer (2023) - Rated 18 Mar 2024
82 58% Wonka (2023) - Rated 20 Feb 2024
84 69% Leave the World Behind (2023) - Rated 29 Dec 2023
74 21% Family Switch (2023) - Rated 22 Dec 2023
85 73% Jury Duty (2023) - Rated 05 Nov 2023
72 17% Barbie (2023) - Rated 31 Jul 2023
67 10% Ruby Gillman, Teenage Kraken (2023) - Rated 05 Jul 2023
82 58% Indiana Jones and the Dial of Destiny (2023) - Rated 02 Jul 2023
69 13% Elemental (2023) - Rated 19 Jun 2023
91 94% Spider-Man: Across the Spider-Verse (2023) - Rated 08 Jun 2023