![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
stuck | |
![]() |
Flick Fan - 87 Films Ranked
Member Since: May 19, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 85 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Mona Lisa Smile (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Madagascar (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Unfaithful (2002) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Shark Tale (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Shrek 2 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Save the Last Dance (2001) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Two Weeks Notice (2002) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Sixth Sense (1999) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |