![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
studabjr | |
![]() |
Flick Fan - 44 Films Ranked
Member Since: Nov 26, 2010
Location: USA
|

| 75 | That Thing You Do! (1996) - Nov 26, 2010 |
| 85 | Lucky Number Slevin (2006) - Nov 26, 2010 |
| 75 | Knocked Up (2007) - Nov 26, 2010 |
| 90 | The Hangover (2009) - Nov 26, 2010 |
| 70 | There Will Be Blood (2007) - Nov 26, 2010 |
| 50 | A Clockwork Orange (1971) - Nov 26, 2010 |
| 80 | Superbad (2007) - Nov 26, 2010 |
| 80 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Nov 26, 2010 |
| 80 | The Bourne Identity (2002) - Nov 26, 2010 |
| 75 | The Bone Collector (1999) - Nov 26, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |