![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sudabalik | |
![]() |
Movie Buff - 256 Films Ranked
Member Since: Nov 23, 2009
Location: Eskisehir, Eskisehir, Turkey
|
|
Message Sent!
Bio: proud non-active.
| |

| 96 | Vertigo (1958) - Oct 02, 2011 |
| 85 | Inception (2010) - Aug 11, 2010 |
| 89 | Unforgiven (1992) - Aug 11, 2010 |
| 84 | Zombieland (2009) - Jan 21, 2010 |
| 88 | Naked Lunch (1991) - Jan 21, 2010 |
| 80 | Whatever Works (2009) - Jan 09, 2010 |
| 80 | Drag Me to Hell (2009) - Jan 09, 2010 |
| 80 | Vavien (2009) - Jan 09, 2010 |
| 79 | Avatar (2009) - Dec 26, 2009 |
| 85 | Süt (2008) - Dec 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |