![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sugarjitters | |
![]() |
Flick Fan - 61 Films Ranked
Member Since: Jul 25, 2010
Location: Dallas, Texas, USA
|
|
Bio: Student. Writer. Movie junkie.
| |

| 2 | Napoleon Dynamite (2004) - Jul 25, 2010 |
| 97 | Gran Torino (2008) - Jul 25, 2010 |
| 83 | Eragon (2006) - Jul 25, 2010 |
| 88 | National Treasure (2004) - Jul 25, 2010 |
| 85 | Ocean's Eleven (2001) - Jul 25, 2010 |
| 10 | Nacho Libre (2006) - Jul 25, 2010 |
| 88 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Jul 25, 2010 |
| 26 | Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Jul 25, 2010 |
| 92 | School of Rock (2003) - Jul 25, 2010 |
| 47 | X-Men: The Last Stand (2006) - Jul 25, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |