![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sula-75 | |
![]() |
Flick Fan - 57 Films Ranked
Member Since: Nov 26, 2008
Location: USA
|

| 95 | Reservoir Dogs (1992) - Nov 26, 2008 |
| 95 | 21 Grams (2003) - Nov 26, 2008 |
| 65 | You, Me and Dupree (2006) - Nov 26, 2008 |
| 95 | Adaptation. (2002) - Nov 26, 2008 |
| 100 | The Fugitive (1993) - Nov 26, 2008 |
| 3 | Honey I Blew Up the Kid (1992) - Nov 26, 2008 |
| 3 | I Heart Huckabees (2004) - Nov 26, 2008 |
| 95 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Nov 26, 2008 |
| 95 | O Brother, Where Art Thou? (2000) - Nov 26, 2008 |
| 90 | Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Nov 26, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |