![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sulman | |
![]() |
Movie Buff - 115 Films Ranked
Member Since: Jun 15, 2009
Location: Turkey
|

| 0 | Saw (2003) - Jun 15, 2009 |
| 70 | Hercules (1997) - Jun 15, 2009 |
| 0 | Cube (1997) - Jun 15, 2009 |
| 100 | Batman (1966) - Jun 15, 2009 |
| 85 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Jun 15, 2009 |
| 0 | Reservoir Dogs (1992) - Jun 15, 2009 |
| 100 | Hot Shots! Part Deux (1993) - Jun 15, 2009 |
| 0 | Scream (1996) - Jun 15, 2009 |
| 99 | The Truman Show (1998) - Jun 15, 2009 |
| 75 | Selena (1997) - Jun 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |