Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
sumski
Flick Fan - 59 Films Ranked
Member Since: Jul 28, 2009
Location: Novigrad Podravski, Croatia
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
99 Batman (1989) - Jul 29, 2009
87 The Matrix (1999) - Jul 29, 2009
91 Dazed and Confused (1993) - Jul 29, 2009
89 Groundhog Day (1993) - Jul 29, 2009
70 The Sixth Sense (1999) - Jul 29, 2009
69 American Beauty (1999) - Jul 29, 2009
79 Phone Booth (2003) - Jul 29, 2009
80 Finding Nemo (2003) - Jul 29, 2009
96 Forrest Gump (1994) - Jul 29, 2009
95 Dumb and Dumber (1994) - Jul 29, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with sumski. Why not go rank more films, then come back and check it out again?