Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
sumwereinsil
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Aug 3, 2006
Location: USA
Recent Rankings
70 Mystic River (2003) - Aug 13, 2007
73 Wedding Crashers (2005) - Aug 13, 2007
5 Sideways (2004) - Aug 13, 2007
40 Kiss Kiss, Bang Bang (2005) - Aug 13, 2007
65 The Bone Collector (1999) - Aug 13, 2007
55 Runaway Jury (2003) - Aug 13, 2007
75 The Others (2001) - Aug 13, 2007
60 Scary Movie 2 (2001) - Aug 13, 2007
60 The Ring (2002) - Aug 13, 2007
70 Old School (2003) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with sumwereinsil. Why not go rank more films, then come back and check it out again?