![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sunnyday04 | |
![]() |
Movie Buff - 102 Films Ranked
Member Since: Jul 13, 2006
Location: USA
|

| 95 | Moulin Rouge! (2001) - Aug 13, 2007 |
| 72 | Maria Full of Grace (2004) - Aug 13, 2007 |
| 76 | Spanglish (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Aug 13, 2007 |
| 84 | Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Shawshank Redemption (1994) - Aug 13, 2007 |
| 79 | Closer (2004) - Aug 13, 2007 |
| 25 | The Ring Two (2005) - Aug 13, 2007 |
| 30 | Ned Kelly (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Something's Gotta Give (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |