![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sunriders | |
![]() |
Movie Buff - 112 Films Ranked
Member Since: May 8, 2011
Location: kaunas, Lithuania
|

| 70 | The Exorcism of Emily Rose (2005) - May 08, 2011 |
| 95 | Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring (2003) - May 08, 2011 |
| 90 | Love Me If You Dare (2003) - May 08, 2011 |
| 90 | Pirate Radio (2009) - May 08, 2011 |
| 95 | Mr. Nobody (2009) - May 08, 2011 |
| 90 | The Time Traveler's Wife (2009) - May 08, 2011 |
| 90 | The Jacket (2005) - May 08, 2011 |
| 85 | The Social Network (2010) - May 08, 2011 |
| 87 | Mulholland Drive (2001) - May 08, 2011 |
| 85 | Shutter Island (2010) - May 08, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |