![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
supdat | |
![]() |
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Oct 3, 2006
Location: USA
|

| 65 | Fist of Fury (1972) - Aug 13, 2007 |
| 35 | Poseidon (2006) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Batman Begins (2005) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Troy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Immortal Beloved (1994) - Aug 13, 2007 |
| 68 | Hulk (2003) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Robin Hood (1973) - Aug 13, 2007 |
| 30 | Hostel (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |