super6

super6
Flick Fan - 66 Film Ratings
Member Since: 23 May 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 82% WALL·E (2008) - Rated 23 May 2009
87 62% The Wrestler (2008) - Rated 23 May 2009
87 62% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 23 May 2009
87 62% Vertigo (1958) - Rated 23 May 2009
85 45% Die Another Day (2002) - Rated 23 May 2009
87 62% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 23 May 2009
83 34% The Breakfast Club (1985) - Rated 23 May 2009
85 45% The Bank Job (2008) - Rated 23 May 2009
87 62% To Kill a Mockingbird (1962) - Rated 23 May 2009
90 82% Catch Me If You Can (2002) - Rated 23 May 2009