Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
superbaronne
Flick Fan - 36 Films Ranked
Member Since: Oct 25, 2010
Location: aigremont, france, France
Recent Rankings
87 Brokeback Mountain (2005) - Oct 25, 2010
80 Into the Wild (2007) - Oct 25, 2010
80 The Reader (2008) - Oct 25, 2010
90 Babel (2006) - Oct 25, 2010
12 Australia (2008) - Oct 25, 2010
75 Syriana (2005) - Oct 25, 2010
88 Inglourious Basterds (2009) - Oct 25, 2010
90 American Gangster (2007) - Oct 25, 2010
45 Marley & Me (2008) - Oct 25, 2010
89 La Môme (2007) - Oct 25, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with superbaronne. Why not go rank more films, then come back and check it out again?