Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
superbass
Flick Fan - 21 Films Ranked
Member Since: Nov 20, 2010
Location: Dover, DE, USA
Recent Rankings
95 La Jetée (1962) - Nov 20, 2010
92 Being John Malkovich (1999) - Nov 20, 2010
90 Inception (2010) - Nov 20, 2010
98 Network (1976) - Nov 20, 2010
95 Angel-A (2005) - Nov 20, 2010
85 Taxi Driver (1976) - Nov 20, 2010
80 Glengarry Glen Ross (1992) - Nov 20, 2010
0 Flicka (2006) - Nov 20, 2010
100 The Godfather (1972) - Nov 20, 2010
Mini-Review: Pure greatness.
0 Pretty Woman (1990) - Nov 20, 2010
Mini-Review: Movies like this are why Americans are stupid.
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with superbass. Why not go rank more films, then come back and check it out again?