![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
superdlx | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 7 | Y Tu Mamá También (2001) - Aug 18, 2009 |
| 2 | Dracula 2000 (2000) - Aug 18, 2009 |
| 9 | The Dark Knight (2008) - Aug 18, 2009 |
| 8 | Airplane! (1980) - Aug 18, 2009 |
| 3 | Garden State (2004) - Aug 18, 2009 |
| 6 | Rocky III (1982) - Aug 18, 2009 |
| 7 | The Fisher King (1991) - Aug 18, 2009 |
| 6 | Speed (1994) - Aug 18, 2009 |
| 10 | Lawrence of Arabia (1962) - Aug 18, 2009 |
| 8 | High Tension (2003) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |