Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
superduper
Flick Fan - 74 Films Ranked
Member Since: Jul 17, 2007
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
55 Misery (1990) - Jul 17, 2007
89 Hannibal (2001) - Jul 17, 2007
98 Kinsey (2004) - Jul 17, 2007
95 Finding Neverland (2004) - Jul 17, 2007
78 Trading Places (1983) - Jul 17, 2007
98 Who Framed Roger Rabbit (1988) - Jul 17, 2007
98 Billy Madison (1995) - Jul 17, 2007
95 Jumanji (1995) - Jul 17, 2007
75 Starship Troopers (1997) - Jul 17, 2007
85 Scarface (1983) - Jul 17, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with superduper. Why not go rank more films, then come back and check it out again?