superfoe

superfoe
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 15 Oct 2006
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 36% Miracle (2004) - Rated 14 Aug 2007
71 28% Guess Who (2005) - Rated 14 Aug 2007
100 96% Rent (2005) - Rated 14 Aug 2007
60 15% 16 Blocks (2006) - Rated 14 Aug 2007
50 9% Twins (1988) - Rated 14 Aug 2007
40 5% The Outsiders (1983) - Rated 14 Aug 2007
75 36% UHF (1989) - Rated 14 Aug 2007
89 78% Anger Management (2003) - Rated 14 Aug 2007
97 90% Ocean's Eleven (2001) - Rated 14 Aug 2007
90 82% Moonlight Mile (2002) - Rated 14 Aug 2007