![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
supergloo | |
![]() |
Cinema Addict - 2354 Films Ranked
Member Since: Jun 6, 2006
Location: USA
|
|
Bio: De gustibus non est disputandum.
| |

| 6 T4 | The Anderson Tapes (1971) - May 22, 2013 |
| 9 T9 | Identity Thief (2013) - May 22, 2013
"I liked this a lot. Here's some advice: If you didn't find the trailer funny, don't watch the movie."
|
| 7 T5 | Syrup (2013) - May 19, 2013
"Maddeningly uneven with bits of brilliance followed by long stretches of tedium. "
|
| 10 T10 | The War Room (1993) - May 11, 2013 |
| 6 T4 | Mother (2009) - May 11, 2013 |
| 10 T10 | House (1977) - May 10, 2013 |
| 10 T10 | I Am (2011) - May 09, 2013 |
| 6 T4 | The Great Gatsby (1949) - May 05, 2013 |
| 8 T7 | Breaking and Entering (2010) - May 05, 2013 |
| 8 T7 | The Conspirator (2011) - May 05, 2013 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,058,000 Movie Rankings and Counting... |