![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
superman3181 | |
![]() |
Movie Buff - 282 Films Ranked
Member Since: Oct 19, 2009
Location: Bexley, OH, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 93 | Meet the Parents (2000) - Nov 10, 2009 |
| 91 | How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Nov 10, 2009 |
| 95 | Jurassic Park (1993) - Nov 10, 2009 |
| 88 | Rush Hour 2 (2001) - Nov 10, 2009 |
| 87 | Batman Forever (1995) - Nov 10, 2009 |
| 85 | Walking Tall (2004) - Nov 02, 2009 |
| 87 | The Frighteners (1996) - Nov 02, 2009 |
| 86 | The Aviator (2004) - Nov 02, 2009 |
| 90 | Superman: The Movie (1978) - Nov 02, 2009 |
| 80 | The Grudge (2004) - Nov 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |