![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
superstar25 | |
![]() |
Movie Buff - 283 Films Ranked
Member Since: Dec 15, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 69 | Four Christmases (2008) - Jan 19, 2009 |
| 80 | The Wedding Singer (1998) - Jan 19, 2009 |
| 80 | Something's Gotta Give (2003) - Jan 19, 2009 |
| 80 | Fantasia (1940) - Jan 19, 2009 |
| 75 | Jurassic Park III (2001) - Jan 19, 2009 |
| 80 | Shrek 2 (2004) - Jan 19, 2009 |
| 60 | Dumb and Dumber (1994) - Jan 19, 2009 |
| 60 | Flushed Away (2006) - Jan 19, 2009 |
| 90 | Breakfast at Tiffany's (1961) - Jan 19, 2009 |
| 0 | Batman & Robin (1997) - Jan 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |