Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
supertoes
Film Freak - 752 Films Ranked
Member Since: Aug 25, 2009
Location: Canada
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
20 Meet the Spartans (2008) - Sep 01, 2009
62 101 Dalmatians (1996) - Sep 01, 2009
70 Sicko (2007) - Sep 01, 2009
80 Little Miss Sunshine (2006) - Sep 01, 2009
25 Coyote Ugly (2000) - Sep 01, 2009
84 The Breakfast Club (1985) - Sep 01, 2009
51 Shanghai Noon (2000) - Sep 01, 2009
62 Idiocracy (2006) - Sep 01, 2009
52 The Avengers (1998) - Sep 01, 2009
40 Weekend at Bernie's (1989) - Sep 01, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with supertoes. Why not go rank more films, then come back and check it out again?