Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
surena
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: Oct 1, 2010
Location: Iran
Recent Rankings
70 Rush Hour 2 (2001) - Oct 01, 2010
70 Miami Vice (2006) - Oct 01, 2010
68 True Lies (1994) - Oct 01, 2010
75 Saw (2004) - Oct 01, 2010
75 Ocean's Twelve (2004) - Oct 01, 2010
75 A Beautiful Mind (2001) - Oct 01, 2010
73 I, Robot (2004) - Oct 01, 2010
70 Hellboy (2004) - Oct 01, 2010
70 Starship Troopers (1997) - Oct 01, 2010
70 Mr. and Mrs. Smith (2005) - Oct 01, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with surena. Why not go rank more films, then come back and check it out again?