Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
surftorres
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Jan 27, 2010
Location: Netherlands
Recent Rankings
30 District 9 (2009) - Feb 12, 2010
90 The Departed (2006) - Jan 27, 2010
50 Alexander (2004) - Jan 27, 2010
70 Downfall (2004) - Jan 27, 2010
70 The Last Samurai (2003) - Jan 27, 2010
70 The Patriot (2000) - Jan 27, 2010
70 Australia (2008) - Jan 27, 2010
90 300 (2007) - Jan 27, 2010
80 King Arthur (2004) - Jan 27, 2010
80 Pearl Harbor (2001) - Jan 27, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with surftorres. Why not go rank more films, then come back and check it out again?