![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
susanclausen | |
![]() |
Movie Buff - 185 Films Ranked
Member Since: Mar 24, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Fool's Gold (2008) - Mar 27, 2008 |
| 95 | Cars (2006) - Mar 27, 2008 |
| 85 | Midnight in the Garden of Good and Evil (1997) - Mar 27, 2008 |
| 92 | Sideways (2004) - Mar 27, 2008 |
| 100 | Monty Python and the Holy Grail (1975) - Mar 27, 2008 |
| 90 | Pleasantville (1998) - Mar 27, 2008 |
| 95 | Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - Mar 27, 2008 |
| 65 | The Crying Game (1992) - Mar 27, 2008 |
| 95 | Clerks (1994) - Mar 27, 2008 |
| 85 | Pulp Fiction (1994) - Mar 27, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |