![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
susannahlane | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Aug 21, 2009
Location: USA
|

| 75 | Three Kings (1999) - Aug 21, 2009 |
| 80 | Gattaca (1997) - Aug 21, 2009 |
| 90 | City of God (2003) - Aug 21, 2009 |
| 87 | Memento (2001) - Aug 21, 2009 |
| 90 | Mean Girls (2004) - Aug 21, 2009 |
| 97 | Aladdin (1992) - Aug 21, 2009 |
| 92 | The Royal Tenenbaums (2001) - Aug 21, 2009 |
| 97 | Little Miss Sunshine (2006) - Aug 21, 2009 |
| 85 | The Last Kiss (2001) - Aug 21, 2009 |
| 85 | The Science of Sleep (2006) - Aug 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |