![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sushison | |
![]() |
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: Jan 24, 2010
Location: USA
|

| 95 | Reservoir Dogs (1992) - Jan 24, 2010 |
| 6 | Johnny Mnemonic (1995) - Jan 24, 2010 |
| 3 | Ice Age: The Meltdown (2006) - Jan 24, 2010 |
| 8 | Hancock (2008) - Jan 24, 2010 |
| 4 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Jan 24, 2010 |
| 90 | The Godfather: Part III (1990) - Jan 24, 2010 |
| 9 | The Matador (2005) - Jan 24, 2010 |
| 5 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Jan 24, 2010 |
| 8 | Run Lola Run (1998) - Jan 24, 2010 |
| 7 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Jan 24, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |