susieqny

susieqny
Flick Fan - 54 Film Ratings
Member Since: 28 Aug 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 49% Runaway Jury (2003) - Rated 28 Aug 2009
60 55% Scent of a Woman (1992) - Rated 28 Aug 2009
65 64% The Blair Witch Project (1999) - Rated 28 Aug 2009
70 75% S.W.A.T. (2003) - Rated 28 Aug 2009
50 43% Midnight Cowboy (1969) - Rated 28 Aug 2009
4% Mars Attacks! (1996) - Rated 28 Aug 2009
60 55% Memento (2001) - Rated 28 Aug 2009
80 97% Enemy of the State (1998) - Rated 28 Aug 2009
50 43% Seabiscuit (2003) - Rated 28 Aug 2009
70 75% Rocky II (1979) - Rated 28 Aug 2009