![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
susij | |
![]() |
Movie Buff - 183 Films Ranked
Member Since: Jan 6, 2010
|

| 63 | Reservoir Dogs (1992) - Feb 26, 2011 |
| 73 | Wall Street (1987) - Feb 10, 2011 |
| 93 | Swimming with Sharks (1994) - Jan 29, 2011 |
| 82 | Hero (2002) - Jan 13, 2011 |
| 95 | Stalker (1979) - Jan 09, 2011 |
| 77 | Paranormal Activity 2 (2010) - Jan 02, 2011 |
| 80 | Ronin (1998) - Jan 02, 2011 |
| 79 | Equilibrium (2002) - Dec 19, 2010 |
| 95 | N Is a Number: A Portrait of Paul Erdös (1993) - Dec 16, 2010 |
| 83 | Rare Exports: A Christmas Tale (2010) - Dec 11, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |