![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
suvdma | |
![]() |
Cinema Addict - 1084 Films Ranked
Member Since: Aug 3, 2010
Location: istanbul, Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | The Entitled (2011) - Sep 27, 2011 |
| 70 | Green Lantern (2011) - Sep 27, 2011 |
| 80 | Water for Elephants (2011) - Sep 27, 2011 |
| 75 | Bridesmaids (2011) - Sep 27, 2011 |
| 75 | Shaolin (2011) - Sep 27, 2011 |
| 90 | Kung Fu Panda 2 (2011) - Sep 27, 2011 |
| 65 | The Guard (2011) - Sep 26, 2011 |
| 45 | The Hottie and the Nottie (2008) - Sep 14, 2010 |
| 76 | The Other Guys (2010) - Sep 14, 2010 |
| 89 | Mad Money (2008) - Sep 14, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |