![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
suz | |
![]() |
Movie Buff - 462 Films Ranked
Member Since: Jan 9, 2009
Location: rochester, ny, USA
|

| 90 | Undead (2003) - Jun 30, 2010 |
| 99 | Dead Alive (1992) - Jun 30, 2010 |
| 99 | The Descent (2005) - Jun 30, 2010 |
| 95 | Martyrs (2008) - Jun 30, 2010 |
| 84 | Rushmore (1998) - Jun 17, 2009 |
| 80 | Annie Hall (1977) - Jun 17, 2009 |
| 90 | American Splendor (2003) - Jun 17, 2009 |
| 20 | The Departed (2006) - Jun 17, 2009 |
| 92 | Re-Animator (1985) - Jun 17, 2009 |
| 3 | Phantoms (1998) - Jun 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |