Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
suzi
Movie Buff - 130 Films Ranked
Member Since: May 24, 2010
Location: USA
Recent Rankings
60 Rush Hour 2 (2001) - May 26, 2010
65 Brokeback Mountain (2005) - May 26, 2010
60 Men in Black (1997) - May 26, 2010
70 Mulan (1998) - May 26, 2010
65 Friday (1995) - May 26, 2010
75 Finding Forrester (2000) - May 26, 2010
35 The Talented Mr. Ripley (1999) - May 25, 2010
75 Hairspray (2007) - May 25, 2010
80 Rocky (1976) - May 25, 2010
75 The Sandlot (1993) - May 25, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with suzi. Why not go rank more films, then come back and check it out again?