![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
suzie222 | |
![]() |
Movie Buff - 474 Films Ranked
Member Since: Mar 28, 2010
Location: USA
|

| 8 | The Dead (1987) - Aug 13, 2011 |
| 7 | The Boys in the Band (1970) - Aug 13, 2011 |
| 7 | When a Man Loves a Woman (1994) - Aug 13, 2011 |
| 6 | A Fish Called Wanda (1988) - Aug 13, 2011 |
| 7 | Julia (1977) - Aug 13, 2011 |
| 6 | The Seduction of Joe Tynan (1979) - Aug 13, 2011 |
| 4 | The French Lieutenant's Woman (1981) - Aug 13, 2011 |
| 7 | Ironweed (1987) - Aug 13, 2011 |
| 7 | Marvin's Room (1996) - Aug 13, 2011 |
| 7 | One True Thing (1998) - Aug 13, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |