![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
suzrdg | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Oct 5, 2009
Location: Los Angeles, USA
|

| 95 | The Sixth Sense (1999) - Oct 05, 2009 |
| 90 | Groundhog Day (1993) - Oct 05, 2009 |
| 75 | Road to Perdition (2002) - Oct 05, 2009 |
| 100 | Schindler's List (1993) - Oct 05, 2009 |
| 20 | Sister Act (1992) - Oct 05, 2009 |
| 80 | Blow (2001) - Oct 05, 2009 |
| 60 | There's Something About Mary (1998) - Oct 05, 2009 |
| 70 | War of the Worlds (2005) - Oct 05, 2009 |
| 70 | The Darjeeling Limited (2007) - Oct 05, 2009 |
| 85 | Sideways (2004) - Oct 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |