![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
suzthom | |
![]() |
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Dec 20, 2009
Location: USA
|

| 75 | Thank You for Smoking (2006) - Dec 20, 2009 |
| 80 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Dec 20, 2009 |
| 80 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Dec 20, 2009 |
| 70 | Bringing Down the House (2003) - Dec 20, 2009 |
| 85 | Scoop (2006) - Dec 20, 2009 |
| 85 | The Silence of the Lambs (1991) - Dec 20, 2009 |
| 85 | Minority Report (2002) - Dec 20, 2009 |
| 80 | Anger Management (2003) - Dec 20, 2009 |
| 60 | Kinsey (2004) - Dec 20, 2009 |
| 85 | Spaceballs (1987) - Dec 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |