![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
suzu | |
![]() |
Movie Buff - 171 Films Ranked
Member Since: May 8, 2008
|

| 80 | Sideways (2004) - Dec 15, 2008 |
| 90 | Alien (1979) - Dec 15, 2008 |
| 90 | American Beauty (1999) - Dec 15, 2008 |
| 85 | The Mask of Zorro (1998) - May 08, 2008 |
| 80 | Timeline (2003) - May 08, 2008 |
| 80 | A Home at the End of the World (2004) - May 08, 2008 |
| 85 | Once Upon a Time in Mexico (2003) - May 08, 2008 |
| 85 | The Count of Monte Cristo (2002) - May 08, 2008 |
| 80 | Matilda (1996) - May 08, 2008 |
| 75 | Seabiscuit (2003) - May 08, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |