![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
svacast | |
![]() |
Film Freak - 524 Films Ranked
Member Since: Oct 30, 2009
Location: Logan, utah, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | Fantastic Mr. Fox (2009) - Mar 01, 2010 |
| 100 | Shutter Island (2010) - Mar 01, 2010 |
| 98 | Lost in Translation (2003) - Mar 01, 2010 |
| 50 | Saw III (2006) - Mar 01, 2010 |
| 75 | Saw II (2005) - Mar 01, 2010 |
| 75 | The White Ribbon (2009) - Feb 22, 2010 |
| 100 | Sherlock Holmes (2009) - Feb 22, 2010 |
| 80 | Meet Joe Black (1998) - Feb 22, 2010 |
| 75 | The Fast and the Furious (2001) - Feb 22, 2010 |
| 90 | The Count of Monte Cristo (2002) - Feb 22, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |