![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
svetz | |
![]() |
Movie Buff - 179 Films Ranked
Member Since: Dec 26, 2009
Location: Ihtiman, Bulgaria
|
|
Bio: I`m Rick James bitch :D
| |

| 74 | White Noise (2005) - Jan 11, 2010 |
| 92 | The Green Mile (1999) - Dec 31, 2009 |
| 96 | Requiem for a Dream (2000) - Dec 30, 2009 |
| 98 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Dec 30, 2009 |
| 93 | WALL·E (2008) - Dec 30, 2009 |
| 89 | The Bone Collector (1999) - Dec 30, 2009 |
| 89 | Sin City (2005) - Dec 30, 2009 |
| 79 | Braveheart (1995) - Dec 30, 2009 |
| 69 | The Mask (1994) - Dec 30, 2009 |
| 79 | Ghosts of Mars (2001) - Dec 30, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |