svjchtr

svjchtr
Cinema Addict - 1050 Film Ratings
Member Since: 09 Aug 2012
Location: Santa Monica, CA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 72% Mud (2013) - Rated 26 Sep 2013
15 16% Real Steel (2011) - Rated 24 Sep 2013
35 42% This Is the End (2013) - Rated 21 Sep 2013
20 22% World War Z (2013) - Rated 20 Sep 2013
20 22% Iron Man 3 (2013) - Rated 20 Sep 2013
70 83% The World's End (2013) - Rated 15 Sep 2013
4% Pain & Gain (2013) - Rated 14 Sep 2013
40 49% The Grandmaster (2013) - Rated 10 Sep 2013
40 49% Spring Breakers (2013) - Rated 09 Sep 2013
20 22% Star Trek Into Darkness (2013) - Rated 08 Sep 2013